Saavutused

 

26.03.2014.a. võrkpalli miniliiga Tartumaa turniir

Võrkpalli miniliiga Tartumaa turniiril said meie kooli poisid I koha.
Võistkonna koosseis:
Randen Sakson;
Kaur Karjus;
Reimo Klopets;
Oliver Kruuse;
Imre Pärn;
Kristo Kauts.

Täname treener Enn Kangurit


 

28.03.2014 Tartumaa õigekirjaolümpiaadi tulemused

5. kl. arvestuses Kerttu Kuku 4.-5. koht;
6. kl. arvestuses Kristjan Kullaste 14.koht;
8.kl. arvestuses Maria Kerman 13.-14. koht


 

Rannu Keskkooli õpilaste osavõtt aineolümpiaadidest/võistlustest jne. I veerand 2013/2014 õ.a.

8. oktoober 2013 toimus e – viktoriin majandusest 8. – 9. klassi õpilastele.
Rannu Koolist osalesid:

IX klass
1) Teele Volkov
2) Heleriin Mesi
3) Kristen Käos

VIII klass
1) Eret Ülper
2) Jakko Isup
3) Maria Kerman
4) Aveli Kornav
5) Karita Karjus
6) Kadri Põder
7) Heli Himmaste
8) Ethel Ploomipuu
Erilise tähelepanu pälvisid Heleriin Mesi ja Maria Kerman


 

 

30. okt. – 04. nov. I – VII klass „Sügiskompositsioonide näitus“

Kokku osales näitusel 63 väljapanekut (eksponaati).
Eripreemiad jagati järgmistele õpilastele:

I klass

Marco Rodrico Hüsse, Markus Koort, Rasmus Rähmonen, Andero Oper:

II klass

Timmo Uibo, Artur Paul Juuriste, Kevin Juul, Hans Kristjan Männiste;

III klass

Iris Ülper, Adeli Pitilimov, Merit Kinsigo, Karl Roosimäe, Karmen Virkus, Simo – Gregor Pleskovski ja Laura – Liisa Tõldsepp; Oskar(3kl.) ja Robin (7kl.) Kolk

IV klass

Helena Erikson, Kerttu Sarapik, Maidu Mägi, Loore- Marta Kaljuvee ja Kerti Peep;

V klass

Carlota Melisa Dõrda, Laivi Põldoja ja Terje Toom;


 

 

Rannu Keskkooli õpilaste osavõtt aineolüpiaadidest I poolaastal 2012

I Tartu maakonna matemaatika järelkasvuolüpiaadi I vooru tulemused
VI klass
1. koht – Lepo Kisand (25p.)
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa

II Üleriigilise inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor
X – XII klass Keskkoolide üldarvestuses:
7. – 8 koht – Aimar Leesment (32p.)
27.- 29 koht – Martin Mägi (26.50p.)

XII klasside arvestuses:
4.-5 koht – Aimar Leesment
16. koht – Martin Mägi
Juhendaja õpetaja Reet Sõrra

III Piirkondlik geograafiaolümpiaad
VII klass
14. koht – Maria Kerman (15,50p.)
VIII klass
18. koht – Kristen Käos (23,25p.)
21. koht – Teele Volkov (22,75p.)
Juhendaja õpetaja Vaike Rootsmaa

KUU INFO
<<detsember 2018>>
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
VIIMASED UUDISED
Reede, 9. november 2018
Neljapäev, 1. november 2018
Teisipäev, 9. oktoober 2018
Esmaspäev, 8. oktoober 2018
Esmaspäev, 1. oktoober 2018
Neljapäev, 27. september 2018
Esmaspäev, 24. september 2018
Neljapäev, 13. september 2018
Esmaspäev, 3. september 2018
Esmaspäev, 25. juuni 2018