Õpetajad

 

 Rannu kooli pedagoogid 2018/2019. õa

Ardi Küünal direktor ardi.kuunal@rannu.edu.ee
Ainar Kinsigo töö- ja tehnoloogiaõpetus ainar.kinsigo@rannu.edu.ee
Merle Ermel ajalugu, ühiskond, terviseõpetus merle.ermel@rannu.edu.ee
Merilin Seer muusikaõpetus merilin.seer@rannu.edu.ee
Merle-Kairit Toom keemia, füüsika, loodusõp, bioloogia, arvutiõpetus merle-kairit.toom@rannu.edu.ee
Evelyn Lääne algklasside õpetaja, loodusõpetus evelyn.laane@rannu.edu.ee
Heli Bunder logopeed, HEV koordinaator heli.bunder@rannu.edu.ee
Evelin Aug sotsiaalpedagoog evelin.aug@rannu.edu.ee
Heli Roosma eesti keel ja kirjandus heli.roosma@rannu.edu.ee
Küllike Ots algklasside õpetaja kullike.ots@rannu.edu.ee
Kaia Kallaste kunstiõpetus, haridustehnoloog kaia.kallaste@rannu.edu.ee
Reet Sõrra inglise keel reet.sorra@rannu.edu.ee
Irina Bogdan  vene keel irina.bogdan@rannu.edu.ee
Risko Nuuma kehaline kasvatus risko.nuuma@rannu.edu.ee
Vaike Rootsmaa geograafia, käsitöö- ja kodundus vaike.rootsmaa@rannu.edu.ee
Ülle Pihlapson matemaatika ulle.pihlapson@rannu.edu.ee
Ülle Tensmann algklasside õpetaja, eesti keel ulle.tensmann@rannu.edu.ee

 

KUU INFO
<<september 2018>>
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
VIIMASED UUDISED
Neljapäev, 27. september 2018
Esmaspäev, 24. september 2018
Neljapäev, 13. september 2018
Esmaspäev, 3. september 2018
Esmaspäev, 25. juuni 2018
Neljapäev, 10. mai 2018
Neljapäev, 19. aprill 2018
Laupäev, 14. aprill 2018
Kolmapäev, 11. aprill 2018
Kolmapäev, 11. aprill 2018