Õpetajad

 

 Rannu kooli pedagoogid 2019/2020. õa

Ardi Küünal direktor ardi.kuunal@rannu.edu.ee
Helle Kiik õppealajuhataja

helle.kiik@rannu.edu.ee

Heli Bunder eripedagoog, HEV koordinaator heli.bunder@rannu.edu.ee
Evelin Aug sotsiaalpedagoog evelin.aug@rannu.edu.ee
Ainar Kinsigo töö- ja tehnoloogiaõpetus ainar.kinsigo@rannu.edu.ee
Merle Ermel ajalugu, ühiskond, terviseõpetus merle.ermel@rannu.edu.ee
Merilin Seer muusikaõpetus merilin.seer@rannu.edu.ee
Merle-Kairit Toom keemia, füüsika, loodusõp, bioloogia, arvutiõpetus merle-kairit.toom@rannu.edu.ee
Evelyn Lääne klassiõpetaja, loodusõpetus evelyn.laane@rannu.edu.ee
Ingrid Kever eesti keel ja kirjandus

ingrid.kever@rannu.edu.ee

Küllike Ots klassiõpetaja kullike.ots@rannu.edu.ee
Kaia Kallaste kunstiõpetus, haridustehnoloog kaia.kallaste@rannu.edu.ee
Reet Sõrra inglise keel reet.sorra@rannu.edu.ee
Karin R Cowan inglise keel

karin.cowan@rannu.edu.ee

Irina Bogdan  vene keel irina.bogdan@rannu.edu.ee
Risko Nuuma kehaline kasvatus risko.nuuma@rannu.edu.ee
Vaike Rootsmaa geograafia, käsitöö- ja kodundus vaike.rootsmaa@rannu.edu.ee
Ülle Pihlapson matemaatika ulle.pihlapson@rannu.edu.ee
Ülle Tensmann klassiõpetaja ulle.tensmann@rannu.edu.ee
Liisu Tomberg abiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)  
Ene Otsing abiõpetaja

ene.otsing@rannu.edu.ee

Veiko Uibo õpetaja

veiko.uibo@rannu.edu.ee

 

KUU INFO
<<juuli 2020>>
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
VIIMASED UUDISED