Uudised

 

Osavõtt aineolümpiaadidest
Kolmapäev, 4. aprill 2012

Rannu Keskkooli õpilaste osavõtt aineolüpiaadidest ja konkurssidest 2012

 

I Tartu maakonna matemaatika järelkasvuolüpiaadi kokkuvõte 5. klass

Lepo Kisand 4. – 11. koht

Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa

II Tartumaakonna 8. klassi õpilaste kirjalik inglise keele olümpiaad

Egert Hainla 17. koht

Ranor – Max Kivirähk 24. koht

Juhendaja õpetaja Reet Sõrra

III Majandusviktoriini Creatloni II vooru meeskonnamängu tulemused

Tarkpeade võistkonnas 9. klassi õpilased:

Katrin Kaaver, Krista Kaaver ja Maarjaly Lääne – võistkondlik 5. koht

Juhendaja õpetaja Kersti Lepik

IV Tartu linna ja maakonna õigekirjaolüpiaadi tulemused

XI kl. Aimar Leesment – 3.- 4. koht

IX kl. Helina Tera – 5. koht

VI kl. Karita Karjus – 18. koht

Juhendaja õpetaja Küllike Lõhmus

V Tartu maakondlik 3.- 4. klasside jutuvõistlusel osales

III klassi õpilane Kerttu Kuku

Juhendaja õpetaja Evelyn Lääne

VI Vabariiklik loodusteadauste olümpiaad, teoreetiline voor

VIII kl. Martin Kisand 11. koht Eestis, 2. koht maakonnas.

Juhendajad õpetaja Riina Murulaid ja Einike Reinvelt

VII Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Martin Kisand 8 kl. - II koht, juhendaja õp. E. Reinvelt

Maarjaly Lääne 9 kl. - 23.- 25 koht,

Mariliis Palo 9 kl. – 28. koht,

Mari Tuvikene 9 kl. – 36. koht,

Merilin Kruuse 12 kl. – 14. koht,

Silva Koemets 12 kl. – 15. koht, juhendaja õp. L Talgre

VIII Matemaatikaolümpiaadi piirkondlku vooru tulemused

Lepo Kisand 5 kl. – VI koht, juhendaja õp. E. Põldmaa

IX Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Aimar Leesment 11 kl. – V koht, juhendaja õp. K. Lõhmus

X Küünlapäeva luulekonkursil Nõo Põhikoolis osalesid

Karmen Virkus 1 klass, juhendaja õp. Ü. Tensmann

Loore- Marta Kaljuvee 2 klass, juhendaja õp. K. Mikk

Janely Tensok 3 klass, juhendaja õp. E. Lääne

XI Eesti koolinoorte 59. keemiaolüpiaadi piirkonnavooru tulemused

Martin Kisand 8 kl. – III koht,

Egert Hainla 8 kl. – 18. koht, juhendaja õp. E. Reinvelt

XII Gümnaasiumiõpilaste vene keele olümpiaadi tulemused

Aleksander Podust 12 kl. – 13. koht, juhendaja õp. Riina – Merike Koemets

XIII IV kl. Maakondlik inglise keele päev Ülenurmes

Osalesid IV kl. õpilased, kes saavutasid viktoriinis III koha.

Kristjan Kullaste, Andres Varik, Alan Väli, Siim Kalev ja

Otto Norman Assafre – Juhendaja õpetaja Ü. Tensmann

 

KUU INFO
<<september 2019>>
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
VIIMASED UUDISED
Laupäev, 30. november 2019
Reede, 6. september 2019
Kolmapäev, 4. september 2019
Esmaspäev, 2. september 2019
Esmaspäev, 2. september 2019
Kolmapäev, 26. juuni 2019
Kolmapäev, 26. juuni 2019
Esmaspäev, 20. mai 2019
Reede, 10. mai 2019
Teisipäev, 7. mai 2019